Pastatų projektavimas

Integruotas BIM projektavimas

Naudojant BIM technologijas ženkliai mažinamos statinio projektavimo laikas ir sąnaudos.

BIM kūrimui naudojami parametriniai 3D elementai turintys savyje visą reikiamą informacija. Duomenys yra apjungiami į duomenų bazes, o tai leidžia bet kuriuo momentu gauti elementų kiekių ir jų parametrų skaičiavimus, atlikti galimų kolizijų tarp skirtingų projektinių dalių patikrinimą, sukurti pjūvius ir vizualizacijas, kaip viso statinio taip ir atskirų jo elementų.

Atliekant projektavimo darbus šiuolaikine programine įranga (EliteCAD, DDS-CAD, Tekla, Dlubal ir kitos) yra kuriamas vientisas BIM modelis įgalinantis lygiagrečiai dirbti skirtingų dalių projektuotojams (architektams, konstruktoriams, inžinieriams ir t.t.) nesibaiminant dėl vėluojančių pakeitimų ar derinimų.

OpenBIM – efektyvenis bendradarbiavimas

Statybos projektų efektyvumas ir kokybė pirmiausia susiję su teisingais projekto procesais, jų vientisumu bei komandiniu darbu. Siekiant vieno tikslo, reikalingos visų projekto dalyvių bendros pastangos nuo pat koncepcijos plėtojimo iki statinio atidavimo eksploatuoti.

Lietuvoje didžiausi projektų iššūkiai yra išbaigtumas, detalumas ir atskirų projekto dalių suderinamumas. Open BIM technologijos ir darbo metodika gali iš esmės pagerinti tokį bendradarbiavimą.

projektavimas, BIM technologiju taikymas, BIM procesas, Syngery Solutions

Atliekami projektavimo darbai

  • Priešprojektinių pasiūlymų rengimas
  • Architektūros projektavimas
  • Konstrukcijų projektavimas
  • Inžinerijos projektavimas
  • Projektavimas BIM aplinkoje
  • Gamyklinių brėžinių rengimas
  • Technologinių projektų rengimas
  • Projektų vykdymo priežiūra
Projektu vadovas Tomas Kazlauskas, Synergy Solutions

Tomas Kazlauskas

Projektų vadovas
tomas@ss-exp.com
+370 699 19282

Lietuvoje didžiausi projektų iššūkiai yra išbaigtumas, detalumas ir atskirų projekto dalių suderinamumas. BIM technologijos gali iš esmės pagerinti tokį bendradarbiavimą.

Projektai

Straipsniai